Uszczelnienie przejść rur i kabli

Częstym problemem w budynkach jest wlewanie się wody w miejscach, gdzie przez ścianę przechodzą kable i rury. Miejsca te są narażonae na stały lub czasowy napór wody. Mogą to być wody gruntowe lub pojawiające się po silnych deszczach, powodziach.

Woda w tych miejscach dostaje się do budynku, zalewa go oraz przyczynia się do powstawania wilgoci, pleśni i grzybów, ale przede wszystkim stwarza zagrożenie pożarowe w budynku.

Nowoczesne systemy uszczelnień przepustów kablowych i rurowych 

Gwarantują bezpieczeństwo ludzi i instalacji w trakcie codziennej eksploatacji. Uszczelnienia rur i kabli to nie tylko wymóg techniczny, ale troska o pracowników i klientów, czyli o nas wszystkich. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, warto wybierać sprawdzone i profesjonalne rozwiązania.

Na rynku istnieje wiele produktów do uszczelniania. My wybieramy te najlepsze, sprawdzone, które wykazują się największą skutecznością.

Nasze produkty są najwyższej jakości i spełniają normy odpornościowe (wybuchy, wibracje, wstrząsy, korozje, zmiany temperatury) oraz ogniowe.

Niezabezpieczone, nieszczelne przestrzenie ukryte w konstrukcji budynku stanowią drogę do rozprzestrzeniania się dymu i ognia. Ważne jest aby przestrzeń wokół instalacji została wypełniona sprawdzonym materiałem do uszczelnienia ogniowego, zgodnie z odpowiednimi homologacjami. Każdy rodzaj kabla elektrycznego rury metalowej bądź plastikowej zachowuje się inaczej, w przypadku pożaru. Dlatego też ważnym jest, aby stosować materiały odpowiednie dla danego produktu i zgodnie z zaleceniami producenta. Zastosowanie niewłaściwego materiału, może stworzyć niebezpieczeństwo w trakcie pożaru.

Brak reakcji na nieszczelność przejść rur, kabli itp. przez ściany niesie za sobą bardzo niekorzystne skutki. Przede wszystkim zagrożenie zwarcia instalacji, w przypadku kabli elektrycznych, degradację rur oraz kabli, ale przede wszystkim jak również zawilgocenie ścian budynku, co niekorzystnie wpływa na jego jakość oraz zdrowie osób przebywających w takich pomieszczeniach. Na wilgotnych ścianach pojawia się pleśń oraz grzyb. Przebywanie w zawilgoconych pomieszczeniach jest groźne dla zdrowia.

Masz nieszczelność w miejscach przejść kabli lub rur?

Nasza firma radzi sobie z takimi problemami. Dzięki naszej wiedzy i zdobytemu przez lata doświadczeniu, uszczelniamy miejsca przejść kabli i rur przez ściany w każdym budynku.

Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, tak aby jak najlepiej zabezpieczyć Państwa budynek.

Magnat to pewność i gwarancja najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w osuszaniu budynków, uszczelnianiu betonu oraz hydroizolacji.

Staramy się być krok przed konkurencją dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania.

Pracujemy tylko na sprawdzonych, markowych materiałach.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, firm oraz instytucji. Działamy nie tylko na terenie Wrocławia i okolic, ale również całego kraju jak i za granicą.

Magnat to profesjonalny personel, sprzęt najwyższej jakości, ale przede wszystkim Magnat to gwarancja skuteczności i zadowolenia, wynikająca z ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. Wyróżnia nas profesjonalizm i wysoka kultura osobista.

Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji

Zaufało nam wielu klientów!

Ty możesz zostać kolejnym z nich.

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, które wystawili nam nasi Klienci.

Od 2003 r. jesteśmy uprawnionym licencjobiorcą technologii „Iniekcji Krystalicznej” osuszania budynków z wilgoci podciąganej z gruntu. Ciągle aktywnie współpracujemy z Autorskim Parkiem Technologicznym im. dr inż. Wojciecha Nawrota

Dla naszych klientów wykonujemy:

 • usuwanie wilgoci z budynku
 • izolacja pozioma i pionowa budynków
 • renowacje piwnic
 • iniekcje żywicami rys i pęknięć w betonie
 • uszczelnianie betonu
 • drenaż
 • osuszanie pomieszczeń
 • wynajem osuszaczy
 • odwodnienie budynku
 • odgrzybianie
 • ozonowanie pomieszczeń

i wiele innych usług na jak najwyższym poziomie.
Zapraszamy do współpracy!

Magnat - licencjonowane rozwiązania w osuszaniu budynków
MAGNAT TO SKUTECZNOŚĆ!

Od zawsze wilgoć inspiruje nas do optymalnych rozwiązań zgodnych z potrzebami naszych Klientów. Masz problem z wilgocią? Woda wlewa się do budynku? Cenisz sobie profesjonalizm? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do galerii z naszymi realizacjami