O firmie

Zobacz jak pracujemy

Magnat
Magnat
Magnat
Magnat
Magnat
Magnat

Już ponad 20 lat skutecznie pozbywamy się wilgoci osuszając Państwa dobytek oraz budynki zabytkowe i strategiczne w całej Polsce i poza jej granicami. Na pierwszym miejscu stawiamy Państwa zadowolenie wynikające z profesjonalnie wykonanych prac.

Magnat to profesjonalny personel, sprzęt najwyższej jakości, którym ratujemy budynki, ale przede wszystkim Magnat to gwarancja skuteczności i zadowolenia, wynikająca z ogromnej wiedzy i doświadczenia. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. Wyróżnia nas profesjonalizm i wysoka kultura osobista.

 

Certyfikowany zakład osuszania obiektów budowlanych, uszczelniania betonu i hydroizolacji.

Magnat we Wrocławiu to specjalista w swoim fachu. Zajmujemy się osuszaniem budynków, izolacją przeciwwilgociową, uszczelnianiem przecieków np. w parkingach podziemnych, szybach windowych i innych betonowych elementach konstrukcji budowlanych.

Zajmujemy się również odwodnieniami budynków oraz mikrofalowym i kondensacyjnym osuszaniem po zalaniach, powodziach i w trakcie trwających prac budowlanych.

W latach 1999-2003, wspólnie z dr inż. Wojciechem Nawrotem — twórcą metody iniekcji krystalicznej, firma Magnat brała udział przy ekspertyzach i realizacjach prac osuszeniowych w całej Polsce. Wtedy właśnie poznaliśmy tę nowatorską technologię – począwszy od diagnozowania przyczyn zawilgocenia obiektów budowlanych, poprzez zalecanie skutecznego sposobu ich osuszania, a skończywszy na wykonaniu prac technicznych na obiektach.

Dla naszych klientów wykonujemy:

 • osuszanie budynków
 • drenaż
 • odwodnienie budynku
 • odgrzybianie
 • osuszanie pomieszczeń
 • wynajem osuszaczy
 • iniekcje żywicami rys i pęknięć w betonie
 • renowacje piwnic
 • ozonowanie pomieszczeń
 • uszczelnianie betonu
 • i wiele innych usług na jak najwyższym poziomie

Od 2003 r. jesteśmy uprawnionym licencjobiorcą technologii „Iniekcji Krystalicznej” osuszania budynków z wilgoci podciąganej z gruntu. Ciągle aktywnie współpracujemy z Autorskim Parkiem Technologicznym im. dr inż. Wojciecha Nawrota.

Magnat to pewność i gwarancja najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w osuszaniu budynków, uszczelnianiu betonu oraz hydroizolacji.

Staramy się być krok przed konkurencją dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania.

Pracujemy tylko na sprawdzonych, markowych materiałach.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, firm oraz instytucji. Działamy nie tylko na terenie Wrocławia i okolic, ale również całego kraju jak i za granicą.

Mapa realizacji
Zachęcamy do obejrzenia
naszych realizacji
Zaufało nam wielu klientów
i Ty możesz zostać kolejnym z nich.

Zapraszamy do współpracy!

"Wilgoć nigdy nie będzie naszym przyjacielem. Przyjacielem jest człowiek i jego suchy budynek"
MAGNAT TO SKUTECZNOŚĆ!

Od zawsze wilgoć inspiruje nas do optymalnych rozwiązań zgodnych z potrzebami naszych Klientów. Masz problem z wilgocią? Woda wlewa się do budynku? Cenisz sobie profesjonalizm? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu!