Sprawdź
Opinie o nas

Opinie są potwierdzone profilami użytkowników – pochodzą z profilu naszej firmy w Google Moja Firma.

Polecam ta firmę z czystym sumieniem. Panowie na iniekcji żywicami znają się jak mało kto. Dodatkowo plus za super organizację i terminowość. Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanych prac w naszym budynku i stąd ta opinia.

Kacper Rosa

Od lat męczyliśmy się z zawilgoconą windą oraz nieprzyjemnym zapachem. Nasza spółdzielnia wynajęła Magnat do uszczelnienia windy. Ekipa była zgodnie z planem i bardzo szybko udało im się uporać z problemem. Według mnie Magnat to firma na 5 gwiazdek!!!!!

Szymon Gałecki

Rury spustowe były naszą zmorą. Co chwila był problem z drożnością :( Magnat poleciła mi sąsiadka, która kilka miesięcy wcześniej korzystała z ich usług. Nas też nie zawiedli. Usługa wykonana na piątkę z plusem. Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę.

Kornelia Szymczak

Szukaliśmy firmy, która wykona dla nas uszczelnianie przejścia rur. Trafiliśmy do firmy Magnat i naprawdę lepiej nie mogliśmy trafić. Zlecenie wykonane na 100 % a dodatkowo w bardzo przystępnej cenie. Uczciwie polecam ich usługi!

Mateusz Polit

Firma na 5 gwiazdek. Drenaż opaskowy wykonany co ocenę celującą. Powiem krótko - polecam na milion procent.

Marciniak Arkadiusz

W firmie Magnat na hydroizolacji znają się jak nikt inny na wrocławskim rynku. Dodatkowo mają rozsądne ceny i są bardzo odpowiedzialnie nastawieni do klienta. Bardzo dziękuję za tak owocną współpracę i z czystym sumienie mogę zarekomendować tą firmę.

Dominik Włodarski

Pozostałe opinie

Zleciłem Magnatowi udrożnienie rur spustowych. Wykonali zlecenie wzorowo. Wielki atut to przystępna cena plus terminowość. Polecam :)

Damian Białkowski

Bardzo konkretnie, fachowo i czysto. Polecam!

Marcin Szczebak

W firmie musieliśmy zniwelować pęknięcia w betonie i skorzystaliśmy z firmy Magnat. To profesjonaliści w branży i dlatego rekomenduję ich usługi.

Transmisje LIVE

Solidna firma od osuszania. Polecam!!!!

Janinka

Magnat osuszali szyb windowy w naszym biurowcu. Usługa wykonana na bardzo wysokim poziomie. Wielki plus za trzymanie się terminów i solidność.

Jan Mokrzycki

Uszczelnienie betonu wykonane na 5 gwiazdek. Brawo Magnat!

Marcin Kowalski

Hydroizolacja na piątkę z plusem. Magnat to prawdziwi fachowcy, którzy wiedzą co to jakość wykonanej usługi, termin i warunki umowy. Współpraca z nimi to przyjemność. Polecam!!!!!!!!!

Zbigniew Janus

Polecam firmę Pana Mirosława Kosiorka jako bardzo dobrego kontrahenta w dziedzinie osuszania budynków. Panowie są solidni, dokładni, mają ogromną wiedzę oraz bogate doświadczenie. Polecam ich z pełną odpowiedzialnością.

Aleksandra Mrozek

Zleciałam osuszanie domu firmie Magnat. Nie ukrywam, że trochę się bałam, ponieważ moja wiedza w tym zakresie była znikoma a wiem, że wiele firm wykorzystuje niewiedzę swoich klientów. Martwiłam się zupełnie niepotrzebnie. Panowie wszystko mi dokładnie wyjaśnili, wycenili oraz wykonali ustalony zakres prac. Jestem bardzo zadowolona i polecam ich firmę każdemu.

Basia Guz

Kooperujemy z firmą Magnat z Wrocławia od 2018 roku. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z pełną odpowiedzialnością możemy ich zarekomendować. Są solidni, dokładni, terminowi i co bardzo ważne - nie ma dla nich zleceń nie do wykonania. Dziękujemy!

Daria Maj

Magnat to firma z prawdziwego zdarzenia. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Po osuszaniu przez nich piwnicy po grzybie i fetorze wilgoci nie ma śladu. Polecam ich każdemu kto ceni jakości i chce spokojnie spać we własnym domu.

Daniel Kaszuba