Uszczelnianie szybów wind

Uszczelnianie szybów wind – Wrocław ma swoich specjalistów!

Jeśli są Państwo właścicielem lub zarządcą nieruchomości z windą, prawdopodobnie prędzej czy później pojawi się temat jej uszczelniania. Często słyszy się, jak eksperci mówią o tym, jak ważne jest uszczelnianie szybów wind we Wrocławiu, ale mało kto spoza branży może wiedzieć na ten temat zbyt wiele, czy na temat tego, jakie korzyści oferuje ten proces. Być może nawet zastanawiają się Państwo, czy to w ogóle to konieczne – a odpowiedź brzmi „tak”. Wodoodporność szybu windy jest w rzeczywistości o wiele ważniejsza dla bezpieczeństwa, niż mogłoby się wydawać.

W naszym działaniu zawodowym cały czas obserwujemy ten problem i wiemy, jak bardzo ma on znaczenie dla długoterminowej wydajności każdej nieruchomości z windą. Dlatego staramy się pomagać właścicielom i zarządcom nieruchomości na obszarze Wrocławia i okolic w podejmowaniu mądrych decyzji.

Co zapewnia profesjonalne uszczelnienie szybów wind w budynku?

 • integralność strukturalna,
 • bezpieczeństwo,
 • wartość inwestycyjna.

Nasza profesjonalna usługa obejmuje cały niezbędny, ochronny proces uszczelniania szybu windy. Jako eksperci w temacie chcemy podzielić się tym wszystkim, co Państwo muszą wiedzieć o tej istotnej części utrzymania nieruchomości.

Przenikanie wilgoci do szybów wind – to realny problem!

Kuszące jest myślenie o problemach z wilgocią i przeciekach tylko jako o problemie zewnętrznym — takim, który dotyczy tylko dachu lub fundamentu. Jednak wilgoć może przedostać się do szybu windy na różne sposoby, od przecieków w dachu i piwnicy po pęknięte rury i inne problemy. Z tego powodu uszczelnianie szybów wind we Wrocławiu jest ważnym środkiem zapobiegawczym, który pozwala uniknąć późniejszych problemów.

Dlaczego zignorowanie tego może okazać się niebezpieczne? Szyb windy wystawiony na działanie wody jest nie tylko niewygodny w użytkowaniu, czy konserwacji – to może być nawet niebezpieczne. Szyb windy to miejsce, w którym znajdują się ważne elementy, takie jak części mechaniczne i przewody elektryczne. Pod wpływem wilgoci elementy te mogą rdzewieć, działać nieprawidłowo lub ulegać uszkodzeniu, narażając ludzi na niebezpieczeństwo za każdym razem, gdy wejdą do windy. Im dłużej szyb windy pozostaje nie uszczelniony, tym bardziej prawdopodobne jest, że stworzy niebezpieczne sytuacje, a także naraża na ryzyko wartość Twojej nieruchomości.

Zagrożenie pożarowe a brak uszczelnienia szybów wind we Wrocławiu

Ponieważ elementy elektryczne odgrywają tak ważną rolę w funkcjonowaniu windy, wszelkie niepożądane przecieki do szybu windy mogą grozić uszkodzeniem okablowania. – a to może się skończyć pożarem. Ponadto w zagłębieniu windy mogą gromadzić się drobiny śmieci, oleju i innych zanieczyszczeń, zwłaszcza jeśli nie jest ono wodoszczelne, uszczelnione i odpowiednio zabezpieczone. Te kawałki odpadów mogą gromadzić się, stać się palne i powodować pożary. Jeśli chcą Państwo tego uniknąć profesjonalne uszczelnianie szybów wind we Wrocławiu jest jedynym mądrym rozwiązaniem.

Oprócz oczywistych zagrożeń dla zdrowia spowodowanych przez pożary i uszkodzenia konstrukcji szybu windy, wilgoć w szybie windy może powodować powstawanie szkodliwej pleśni, zagrażając jakości powietrza w budynku. W rezultacie zarówno najemcy, jak i goście mogą cierpieć na bóle głowy i problemy z oddychaniem, a Państwo jako właściciel budynku mogą ponosić odpowiedzialność za ich problemy zdrowotne. Wilgoć, która jest pozostawiona bez opieki, stanowi również pożywkę dla komarów, mrówek i gryzoni, narażając budynek na jeszcze większe ryzyko.

Profesjonalne uszczelnianie szybów wind we Wrocławiu – chroń swoją inwestycję!

Windy są niezbędnym elementem prowadzenia działalności, więc nie pozwól, aby ta ważna funkcja budynku pozostała bez opieki. Niezależnie od tego, czy już wystąpi przeciek, czy nie chcą Państwo, aby przyszły wyciek zagrażał bezpieczeństwu budynku – nasz zespół wykona kompleksowe uszczelnianie szybów wind we Wrocławiu i tym samym pomoże zapewnić dobre parametry konstrukcyjne danej nieruchomości komercyjnej przez naprawdę długie lata.

Magnat to pewność i gwarancja najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w osuszaniu budynków, uszczelnianiu betonu oraz hydroizolacji.

Staramy się być krok przed konkurencją dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania.

Pracujemy tylko na sprawdzonych, markowych materiałach.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, firm oraz instytucji. Działamy nie tylko na terenie Wrocławia i okolic, ale również całego kraju jak i za granicą.

Magnat to profesjonalny personel, sprzęt najwyższej jakości, ale przede wszystkim Magnat to gwarancja skuteczności i zadowolenia, wynikająca z ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. Wyróżnia nas profesjonalizm i wysoka kultura osobista.

Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji

Zaufało nam wielu klientów!

Ty możesz zostać kolejnym z nich.

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, które wystawili nam nasi Klienci.

Od 2003 r. jesteśmy uprawnionym licencjobiorcą technologii „Iniekcji Krystalicznej” osuszania budynków z wilgoci podciąganej z gruntu. Ciągle aktywnie współpracujemy z Autorskim Parkiem Technologicznym im. dr inż. Wojciecha Nawrota

Dla naszych klientów wykonujemy:

 • usuwanie wilgoci z budynku
 • izolacja pozioma i pionowa budynków
 • renowacje piwnic
 • iniekcje żywicami rys i pęknięć w betonie
 • uszczelnianie betonu
 • drenaż
 • osuszanie pomieszczeń
 • wynajem osuszaczy
 • odwodnienie budynku
 • odgrzybianie
 • ozonowanie pomieszczeń

i wiele innych usług na jak najwyższym poziomie.
Zapraszamy do współpracy!

Magnat - licencjonowane rozwiązania w osuszaniu budynków
MAGNAT TO SKUTECZNOŚĆ!

Od zawsze wilgoć inspiruje nas do optymalnych rozwiązań zgodnych z potrzebami naszych Klientów. Masz problem z wilgocią? Woda wlewa się do budynku? Cenisz sobie profesjonalizm? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do galerii z naszymi realizacjami