Osuszanie po zalaniu

Osuszanie po zalaniu – Wrocław wie, jak się za to zabrać!

Współpraca z profesjonalną firmą zajmującą się naprawą szkód po zalaniu daje kilka korzyści. Przede wszystkim zapewnia, że zaistniała sytuacja nie ulegnie pogorszeniu. Profesjonalne osuszanie po zalaniu we Wrocławiu z naszą pomocą sprawia, że zabezpieczenie, czyszczenie i renowacja stają się dużo łatwiejsze i mniej kłopotliwe.

Dlaczego warto zaufać profesjonalistom przy osuszaniu po zalaniu?

Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy pomagającej w przypadku szkód powodziowych takiej jak Magnat – oznacza, że praca zostanie wykonana jak należy. To inwestycja w Państwa dom lub firmę, która zapobiega wielu długoterminowym problemom konserwacyjnym i zdrowotnym. To mówiąc inaczej spokój ducha – bo tak można się czuć, gdy ma się pewność, że osuszanie po zalaniu we Wrocławiu zostanie wykonane naprawdę kompleksowo, a nie wyłącznie jako doraźne radzenie sobie z oczywistymi szkodami.

Należy pamiętać, że uszkodzenie przez wodę może powodować wiele drugorzędnych problemów.

Jakie szkody może powodować woda po zalaniu?

 • wnika w pęknięcia i szczeliny,
 • wsiąka w wykładziny i deski podłogowe,
 • jest pierwszym składnikiem wzrostu pleśni.

Posiadanie profesjonalisty, który oceni problem i dokładnie się nim zajmie, na dłuższą metę pozwala zaoszczędzić mnóstwo kłopotów. Magnat – osuszanie po zalaniu we Wrocławiu do usług!

Osuszanie po zalaniu Wrocław – dlaczego warto to zrobić z nami?

Spójrzmy teraz nieco bliżej na konkretne korzyści wynikające z zatrudnienia profesjonalnej firmy zajmującej się naprawą szkód po zalaniu. Natychmiastowa reakcja i szybka obsługa – to przede wszystkim. Większość firm zajmujących się naprawą szkód po zalaniu, w tym Magnat – jest dostępnych pod telefonem w nagłych wypadkach. Rozumiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie w przypadku zalania. Nasza szybka reakcja daje pewność, że proces osuszania po zalaniu we Wrocławiu zacznie się tak szybko, jak tylko to możliwe.

Mają też Państwo pod ręką wiedzę prosto od ekspertów. Tak – możliwe jest samodzielne radzenie sobie z nagłym zalaniem, ale wtedy po prostu właściciel nieruchomości sam prosi się o kłopoty. Posiadanie wskazówek prosto od eksperta, takiego jak Magnat – gwarantuje, że praca zostanie wykonana prawidłowo i nie skończy się poważnymi, długoterminowymi problemami. Po zalaniu potrzebny jest kompleksowy plan, który może zapewnić wyłącznie profesjonalna firma zajmująca się naprawą szkód po zalaniu. Jeśli więc osuszanie po zalaniu we Wrocławiu – to tylko z naszą, profesjonalną pomocą.

Bezpieczne osuszanie po zalaniu -dostęp do najnowocześniejszego sprzętu

Istnieje wiele sposobów na wysuszenie nieruchomości po uszkodzeniu przez wodę, ale rozwiązania typu “zrób to sam” mają tendencję do wydłużania czasu suszenia. Kiedy skontaktują się Państwo z nami – profesjonalną firmą zajmującą się naprawą szkód po zalaniu, zapewniamy dostęp do sprzętu, który skróci czas suszenia i pomoże jak najszybciej przywrócić normalne funkcjonowanie dla danego budynku.

Profesjonalne osuszanie po zalaniu we Wrocławiu to także bezpieczeństwo. Jedną z największych obaw, jakie można mieć po domowej, czy firmowej powodzi, jest skażenie i to, jak może wpłynąć na zdrowie użytkowników budynku. Nie trzeba jednak narażać swoich pracowników, czy bliskich i dokładać problemów, gdy i tak zmagasz się ze szkodami spowodowanymi przez powódź. Magnat jako profesjonalna firma zajmująca się naprawą szkód po zalaniu wie, jakie ryzyko istnieje i postaramy się jak najszybciej je złagodzić.

Zadzwoń po profesjonalną pomoc w osuszaniu – to najlepsze, co można zrobić po zalaniu!

Współpraca z profesjonalną firmą zajmującą się naprawą szkód po zalaniu to inwestycja. Profesjonalne osuszanie po zalaniu we Wrocławiu zapobiega dalszym stratom i pozwala jak najefektywniej odrestaurować budynek. Rezygnacja z kontaktu z profesjonalistą po powodzi może z czasem kosztować znacznie więcej i stworzyć jeszcze większy problem niż ten, z którym już się teraz muszą się Państwo borykać. Może to również złagodzić inne kłopoty związane z kwestiami ubezpieczeniowymi.

Magnat to pewność i gwarancja najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w osuszaniu budynków, uszczelnianiu betonu oraz hydroizolacji.

Staramy się być krok przed konkurencją dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania.

Pracujemy tylko na sprawdzonych, markowych materiałach.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, firm oraz instytucji. Działamy nie tylko na terenie Wrocławia i okolic, ale również całego kraju jak i za granicą.

Magnat to profesjonalny personel, sprzęt najwyższej jakości, ale przede wszystkim Magnat to gwarancja skuteczności i zadowolenia, wynikająca z ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. Wyróżnia nas profesjonalizm i wysoka kultura osobista.

Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji

Zaufało nam wielu klientów!

Ty możesz zostać kolejnym z nich.

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, które wystawili nam nasi Klienci.

Od 2003 r. jesteśmy uprawnionym licencjobiorcą technologii „Iniekcji Krystalicznej” osuszania budynków z wilgoci podciąganej z gruntu. Ciągle aktywnie współpracujemy z Autorskim Parkiem Technologicznym im. dr inż. Wojciecha Nawrota

Dla naszych klientów wykonujemy:

 • usuwanie wilgoci z budynku
 • izolacja pozioma i pionowa budynków
 • renowacje piwnic
 • iniekcje żywicami rys i pęknięć w betonie
 • uszczelnianie betonu
 • drenaż
 • osuszanie pomieszczeń
 • wynajem osuszaczy
 • odwodnienie budynku
 • odgrzybianie
 • ozonowanie pomieszczeń

i wiele innych usług na jak najwyższym poziomie.
Zapraszamy do współpracy!

Magnat - licencjonowane rozwiązania w osuszaniu budynków
MAGNAT TO SKUTECZNOŚĆ!

Od zawsze wilgoć inspiruje nas do optymalnych rozwiązań zgodnych z potrzebami naszych Klientów. Masz problem z wilgocią? Woda wlewa się do budynku? Cenisz sobie profesjonalizm? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do galerii z naszymi realizacjami